Otázky & Odpovědi

Otázky & Odpovědi

Vše je tzv. zakázková výroba, protože každý produkt má jinou konfiguraci. Zhotovení probíhá bezprostředně po příchodu platby. Pracujeme každý den někdy více než 10 hodin, proto aby všechny zásilky byly vyexpedovány.

Dopravce má obvykle zásilku už následující den od příchodu platby.

Velký puntíkatý přehled ti nabídne porovnání informací o největší velikosti až po tu nejmenší.

Recenze od uživatelů ti poskytnou jejich reálný pohled.

Výjimeční lidé hledají v životě originální produkty. Kopie je pro nás sprosté slovo. Puntíkatá Zebra má svůj specifický styl a jedinečné rozměry.

Pro své produkty veškeré komponenty navrhujeme, vyrábíme a zpracováváme sami.

Díky těmto pomocníkům vidíš hned výsledek vzhledu. Vybrat si můžeš z rozrůstající se nabídky desek, rozložení, barev jednot. kroužků, případně u notesů počet stran. Zvolit můžeš i začátek a délku diáře.
Konfiguraci nalezneš u hlavních produktů pod tlačítkem KONFIGURÁTOR.

Nebráníme se zajímavé spolupráci ani tvým nápadům. Každý využitý nápad jsme ochotni odměnit. Nabídku nám zašli na mail info(zavináč)PuntikataZebra.cz

Přirovnáváme to k “výrobě chleba”. Přípravujeme to úplně ze základních surovin. Na začátku jsme věděli, že nám to těsto musí něco vypracovat, vytvarovat, upéct a pak chléb nakrájet. To byli naše jediné indície, pro vývoj vlastních strojů. Následovalo nespočet hodin pokusů, až se to doladilo k dokonalosti.

Rozhodli jsme se jít jinou cestou než ostatní. Myslíme ekologicky i ekonomicky – Vyrábíme pouze takové množství, které nalezne opravdu využití.  Vyrábí se pro tebe vše čerstvé, aktuální a BEZ dlouhého čekání! Vše co máme zveřejněné, je dostupné! Kdo jiný by si měl umět lépe naplánovat výrobu než samotný výrobce plánovacích diářů.

Samozřejmě připravíme příjemné akce spojené s něčím navíc.

Zeptej se pomocí formuláře v sekci kontakt nebo nám napiš na e-mail
info(zavináč)PuntikataZebra.cz