Kontakt


Ráda poradím a pomohu s výběrem

776 865 150

Dostupné každý den od 9:00 - 20:00
Online jsme i po 20 hodině na chatu Whatsappu

info@PuntikataZebra.cz

Rychlá odpověď

281 28 Radovesnice II č. 218

Okres Kolín

Napiš mi to

facebook

Instagram

O projektu

Lucie Hofman
Autorka

Puntíkatá Zebra je pro mě srdcovou záležitostí.

Tento projekt mě neskutečně naplňuje, i přestože mi nenabízí ani kousek volného dne. Zpodobňuje velký kus mé práce a zároveň obsahuje část mého já. Miluji to, co dělám.

Puntíkatá Zebra je pro mě srdcovou záležitostí.

Tento projekt mě neskutečně naplňuje, i přestože mi nenabízí ani kousek volného dne. Zpodobňuje velký kus mé práce a zároveň obsahuje část mého já. Miluji to, co dělám.

První myšlenka k tvorbě těchto plánovačů a notesů,  vyplula v roce 2011, když mi byla několikrát položena otázka: “Kde jsi byla minulé pondělí?” V tu chvíli jsem si začala uvědomovat skutečnost, že si to nebudu pamatovat celou věčnost. A zároveň bych ráda předala svůj energický život k zasmání dalším generacím. Proto jsem začala zapisovat své zážitky.

Nespokojím se s průměrem.

Plánuji další rozvoj Puntíkatý Zebry a nemám zrovna nízké cíle. Pokud to člověk dělá s nadšením a radostí, tak potom to má smysl. Vždy věci tvořím po svém a nejlépe úplně jinak. Ještě bych neměla opomenout svého partnera, který mi  je nápomocen a oporou. Patří mu velké díky, respekt a obdiv. Společně jsme se pustili do výroby plánovačů od puntíku, a to sestrojením strojů vlastní výroby. Budujeme vše od začátku, pomalu ale s rozmyslem. Známe všechny vlastnosti našich produktů, zároveň je podrobujeme testování a v průběhu výroby jsou několikrát kontrolovány. Do světa pouštíme kvalitní produkty, za kterými si stojíme.

Delší dobu se zajímám o téma zero waste. V mém podnikání se snažím produkovat minimum odpadu. Na tento fakt kladu zřetel už při navrhování nového produktu. Vyrábí se pouze takové množství, které nalezne opravdu využití. A fakturu ode mě obdržíš mailem. 

Své stránky chci vést v přátelském atmosféře.

Snažím se vyjít vstříc každému přání, i když je to někdy náročné. Do výroby každého diáře vkládám srdce, protože to není pro mě “něco”, ale skutečný mazlík. Zajímá mě, jak plní funkci a komu diář slouží. Budu velmi ráda, když mi po nějakém čase napíšeš, jak se ti s mazlíkem pracuje (přiložená fotografie určitě potěší).

Ve světě technologií a internetu je plánovač to, co nám zůstane, bez nutnosti znát adresu a přihlašovací údaje.

Lucie HOFMAN